google0b9c6f50c7b51c79.htmlgoogle0b9c6f50c7b51c79.htmlgoogle0b9c6f50c7b51c79.html
Canlı Destek Hattımız Haftanın Her Günü 11:00 - 01:00 Saatleri Arasında AÇIKTIR. Yapıkredi ve Ptt Hariç Diğer  Tüm Bankalarımıza Yapılan Ödeme Bildirimleri 7/24 Onaylanmaktadır.    Oyun Parası Gibi Ürünler Mesai Saatleri İçinde Teslim Edilmektedir.     Epin, Gamecard Gibi Ürünler 7/24 Sistemimiz Tarafından Otomatik Teslim Edilmektedir..    Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz   www.ABACIGAME.com

Legend Online Elmas ' ta Cazip Fiyatlar !

Legend Online Elmas ' ta Cazip Fiyatlar !
Legend Online Elmas En Ucuz Fiyat , Sınırsız Stok, Anında Teslim

Legend online oasis game ana bayisi olarak en ucuz legend online elmas fiyat garantisi ve sınırsız stok seçeneğimiz ile legend online elmas epinlerini sitemizden 7/24 temin edebilirsiniz. Hack elmas kodlarıyla veya legend online elmas hileleriyle banlanıp zaman harcamayın. Legend online elmas kodunu, ana bayisinden, en ucuza alın.

Legend Online herhangi bir oyun dosyası indirmeden internet tarayıcınız üzerinden online olarak oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur. Oyuna ister sıfırdan kayıt olabilir istersek de mavcut facebook hesabımız üzerinden direk giriş yaparak başlayabiliriz. Legend Online’da bize verilen ordunun efendisi olarak oyuna dahil oluyoruz ve insanlığı savaştan kurtararak barışı sürdürmek için savaşmaya başlıyoruz.

Legend Online ‘da 7 farklı class bulunmakta ve diğer çoğu bilindik Browser MMO oyunlarının aksine bu her class’ın kendine has özel güçleri ve savaş taktikleri bulunmaktadır. Savaşlara katılarak karakterinizin seviyesini yükseltmeli ve güçlerini geliştirmelisiniz. Şehir geliştirme özelliğinin de yer aldığı oyunda yeteneklerinizi güçlendirmek için şehirler inşa edebilirsiniz.

Savaşlardan ve görevlerden kazandığınız eşyaları kullanarak karakterinizi daha kuvvetli hale getirebilir böylece rakiplerinize karşı daha avantajlı olabilirsiniz. Ayrıca Legend Online’da savaşmanın dışında, çiftlikte ürün ekme, kahraman yetiştirme, kader sitemi , teknoloji sistemi gibi sistemlerle de ordunuzun ve karakterinizin gücünü arttırabilirsiniz.

Legend Online genel olarak online rol yapma oyunudur, şehir gelişimi esas alınır, oyuncular şehirlerini geliştirerek efendi olurlar, ordularını yöneterek oyunun hakimi konumundadırlar. Oyuncular oyunu keşfederek farklı oynama yöntemi oluşturular, kovalama, kaçış ve saldırılarla egemenlik kurarlar.

Oyunun Resmi Tanıtımı

Legend indirmeye gerek kalmadan online olarak oynanan bir oyundur. Sadece tarayıcıyı kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuncular oyunda ordunun efendisi rolündedir, dünyadaki son savaşta yaşanan gelgitleri durdurmak, insanlığı kurtarmak ve barışı sürdürmek için savaşılır.

Oyun ekranında 3D görselliği ve 2D performansı güzel bir görsel oyun deneyimi olarak oyunculara sunulmaktadır. “Legend Online” ilk sürümünde önemli olan; şehir çevresinin gelişimi, ek sahneyi keşfetme ve ayrıca bir lord olarakta şehri genişletebilir ve askerleri işe alabilirsiniz. Ek sahneyi keşfeden oyuncular farklı yöntemler kullanabilirler; kovalamak, kaçmak, karşıya saldırı ve son olarakta egemenliklerini yaratabilirler.

Oyunun Özelliği

İndirmeye gerek yoktur: Sayfadan giriş yaparak üstün kaliteli oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

3D boyutlu görüntü kalitesi: Gerçek 3D ekran görüntüsü ile oyun sahnesinde animasyon görselliği sağlanmaktadır.

Muhteşem mücadele savaşları: Zaman tabanlı savaşlarla daha heyecan verici ve son derece eğlenceli savaş efektleri oyunculara sunulmaktadır.

QTE savaş sistemi: İlk sayfadaki QTE savaş sistemi oyuncuların savaşta mücadele gücünü arttırmaları için kullanılır.

Asker geliştirme: Oyunda 7 çesit askerin kendilerine özgü farklı güçleri vardır. Oyuncular askerlerin gücünü geliştirerek gittikçe artan mücadele ruhu ile savaşırlar.

Şehir geliştirme: Stratejik oyun kombinesi olarak oyuncular kendi yeteneklerini güçlendirmek için kendi şehirlerini inşa edebilirler.