google0b9c6f50c7b51c79.htmlgoogle0b9c6f50c7b51c79.htmlgoogle0b9c6f50c7b51c79.html
ÜYELİKSİZ SİPARİŞ VERME DÖNEMİ BAŞLADI ! Almak istediğiniz ürünü seçin, Hemen Al / Sepete Ekle işleminden sonra Üyeliksiz Devam Edin, Ödeme Sayfasından ödeme yönteminizi seçin ve siparişinizi verin. İşte O kadar Kolay ! Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz   www.ABACIGAME.com

Zynga Ciplerinizin Sıfırlanması ile ilgili Önemli Duyuru !!

Zynga Ciplerinizin Sıfırlanması ile ilgili Önemli Duyuru !!
Sıfırlanan veya eksiye düşen zynga chip hesaplarınız !

ÖNEMLİ DUYURU !

Değerli AbaciGame Müşterileri;

Son zamanlarda zynga chiplerinde bazı sorunlar yaşanmaktadır. Hesaplarına chip aktarılan oyuncuların hesaplarının bir süre sonra boşaltılması veya eksiye düşmesiyle ilgili bazı şikayetler almaktayız. Geniş çaplı bir araştırma yaptıktan sonra konuyla ilgili sorunu tespit ettiğimizi düşünüyoruz. İçinde 10b üzeri olan bir hesabımız boşaltılmıştı. Bu konuyla ilgili önce facebook a hesabımıza giren ipleri tespit etme işlemini ayarlamıştık. Facebook hesabımıza giren kimse yoktu. Facebook ve email şifreleri değişmemiş ve girende olmamış. Daha sonra zyngaya yazdığımız şikayet maili sonucu illegal fiş transferleri sonucu chiplerimize el konulduğuyla ilgili mail aldık. “Eskiden sözleşmeli ban atılıyordu, şuan neden bir sözleşme çıkmadı karşımıza”

diye başka bir mail attığımızda ise, “zynganın yeni politikası üzerine illegal chip transferi ile chip sahibi olmanın hesabınızın sınırsız yasaklanmasına neden değildir. Sadece chiplerinize el konuşmaktadır”  şeklinde bir cevap aldık. Hesapları boşaltılmış müşterilerimiz var ise, boşaltılmış hesap ile zynga.com a üye olsun ve şikayetlerini detaylı olarak yazarak bilgi talep etsin. Olayın bizlerle ilgisi olmadığını, tamamiyle zynga ile ilgili olduğunu anlyacaksınız. İsteyen www.zynga.com a girip support bölümünden mail atar, isteyen de bu link ile direk zynga support kısmına girebilirsiniz. Saygılarımızla Abacigame Ailesi..

Link: https://zyngasupport.helpshift.com/a/zynga-poker/?l=tr&contact=1